Praca - pomoc w organizacji wizyty amerykańskich studentów

Szukamy ogarniętego studenta/studentki z płynną znajomością języka angielskiego do pracy przy organizacji wizyty w Krakowie studentów z USA. Praca głównie polega na pomocy przy organizacji czasu Gości oraz na wykonywaniu dodatkowych obowiązków administracyjnych.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1), która umożliwi swobodną komunikację z naszymi Gośćmi
pełna dyspozycyjność w dniach od 28 maja do 4 czerwca
- gotowość do wykonywania dodatkowych prac przed i po wizycie
- własna inicjatywa
- perfekcyjna samoorganizacja
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie na umowę zlecenie, pracę w fajnym zespole, możliwość nawiązania super kontaktów i nabycie doświadczenia w pracy projektowej.

Zgłoszenia mailowe zawierające krótkie uzasadnienie chęci podjęcia pracy proszę przesyłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., do dnia 7 kwietnia (piątek). W tytule maila proszę napisać "wizyta". Odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów i kandydatek.