• Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony
  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony

  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura został nagrodzony w międzynarodowym konkursie projektowym A’ Design Award and Competition. Pracę wyłoniono spośród kilku tysięcy nadesłanych zgłoszeń w kategorii A’ Graphics and Visual Communication Design Award 2016–2017

 • Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością
  Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością

  Z przyjemnością informujemy, że prowadzone w naszym Instytucie studia I stopnia z zakresu zarządzania kulturą i mediami zostały odznaczone certyfikatem jakości „Studia z Przyszłością”

 • Oficjalna Publikacja Polikultury 2016
  Oficjalna Publikacja Polikultury 2016

  Już niedługo w bibliotekach i w wersji elektronicznej

Koncert premierowy trasy koncertowej PARALLELS

Zbliża się … koncert premierowy inaugurujący Trasę koncertową PARALLELS – Kraków /20.06./ Klub Alchemia / g. 19.00 – Projekt PARALLELS jest to jednocześnie pracą licencjacką, przygotowywaną pod opieką merytoryczną Dr Michała Zawadzkiego, realizowaną na bazie projektu kulturalnego przez dwie studentki zarządzania kulturą – Paulinę Szpakowską i Annę Kozłowską. 

W projekcie bierze udział krakowski zespół SALK, który wyruszy na serię koncertów po Polsce i Islandii, a podczas kilku z nich u boku zespołu wystąpi dwoje artystów z krainy lodu i ognia, Islandii: Mr. Silla, znana z eksperymentalnej grupy múm, a także EinarIndra, nietuzinkowy kompozytor i producent muzyki elektronicznej. 

Wspólne występy artystów mają zakreślić zarówno różnice, jak i podobieństwa między dwoma z pozoru odrębnymi światami. W świetle aktualnego krajobrazu politycznego, muzyka staje się swoistym językiem porozumienia, który odzwierciedla potrzebę jedności, budowania kulturowych mostów i przekraczania granic w poszukiwaniu tego, co nas łączy, a nie dzieli.

____________________________________________________________

WIĘCEJ INFORMACJI i POSZCZEGÓŁNE WYDARZENIA →

KRAKÓW – koncert premierowy →

Klub ALCHEMIA / 20.06. / g. 19.00 →