• Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony
    Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony

    Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura został nagrodzony w międzynarodowym konkursie projektowym A’ Design Award and Competition. Pracę wyłoniono spośród kilku tysięcy nadesłanych zgłoszeń w kategorii A’ Graphics and Visual Communication Design Award 2016–2017

  • Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością
    Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością

    Z przyjemnością informujemy, że prowadzone w naszym Instytucie studia I stopnia z zakresu zarządzania kulturą i mediami zostały odznaczone certyfikatem jakości „Studia z Przyszłością”

  • Oficjalna Publikacja Polikultury 2016
    Oficjalna Publikacja Polikultury 2016

    Już niedługo w bibliotekach i w wersji elektronicznej

Pracownicy Instytutu Kultury

prof. zw. dr hab. Krzysztof Pleśniarowicz

prof. zw. dr hab. Krzysztof Pleśniarowicz

krzysztof.plesniarowicz@uj.edu.pl
prof. zw. dr hab. Monika Kostera

prof. zw. dr hab. Monika Kostera

monika.kostera@uj.edu.pl
Prof. zw. dr hab. Bogusław Nierenberg

Prof. zw. dr hab. Bogusław Nierenberg

boguslaw.nierenberg@uj.edu.pl
dr hab. Marzena Barańska

dr hab. Marzena Barańska

marzena.baranska@uj.edu.pl
dr hab. Roman Batko

dr hab. Roman Batko

roman.batko@uj.edu.pl
dr hab. Łukasz Gaweł

dr hab. Łukasz Gaweł

lukasz.gawel@uj.edu.pl
dr hab. Ewa Kocój

dr hab. Ewa Kocój

ewa.kocoj@uj.edu.pl
dr hab. Jan Kreft

dr hab. Jan Kreft

jan.kreft@uj.edu.pl
dr hab. Rafał Maciąg

dr hab. Rafał Maciąg

rafal.maciag@uj.edu.pl
dr hab. Iwona Sowińska

dr hab. Iwona Sowińska

iwona.sowinska@uj.edu.pl
dr hab. Cezary Woźniak

dr hab. Cezary Woźniak

cezary.wozniak@uj.edu.pl
dr Małgorzata Ćwikła

dr Małgorzata Ćwikła

malgorzata.cwikla@uj.edu.pl
dr Piotr Graczyk

dr Piotr Graczyk

piotr.graczyk@uj.edu.pl
dr Anna Góral

dr Anna Góral

anna.goral@uj.edu.pl
dr inż. Zbigniew Handzel

dr inż. Zbigniew Handzel

zbigniew.handzel@uj.edu.pl
dr Alicja Kędziora

dr Alicja Kędziora

alicja.kedziora@uj.edu.pl
dr Piotr Marecki

dr Piotr Marecki

piotr.marecki@uj.edu.pl
dr Katarzyna Plebańczyk

dr Katarzyna Plebańczyk

katarzyna.plebanczyk@uj.edu.pl
dr Anna Pluszyńska

dr Anna Pluszyńska

anna.pluszynska@uj.edu.pl
dr Malwina Popiołek

dr Malwina Popiołek

m.popiolek@uj.edu.pl
dr Anna Szopa

dr Anna Szopa

ania.szopa@uj.edu.pl
dr Michał Zawadzki

dr Michał Zawadzki

michal.zawadzki@uj.edu.pl
dr Mateusz Falkowski

dr Mateusz Falkowski

mateusz.falkowski@uj.edu.pl
dr Marcin Laberschek

dr Marcin Laberschek

marcin.laberschek@uj.edu.pl
mgr Agnieszka Dudek

mgr Agnieszka Dudek

aga.dudek@uj.edu.pl
lic. Iwona Marczyk

lic. Iwona Marczyk

i.marczyk@uj.edu.pl
mgr Magdalena Solecka

mgr Magdalena Solecka

magdalena.solecka@uj.edu.pl
mgr Jadwiga Trojanowska-Kaczmarczyk

mgr Jadwiga Trojanowska-Kaczmarczyk

j.trojanowska-kaczmarczyk@uj.edu.pl