• Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony
  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony

  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura został nagrodzony w międzynarodowym konkursie projektowym A’ Design Award and Competition. Pracę wyłoniono spośród kilku tysięcy nadesłanych zgłoszeń w kategorii A’ Graphics and Visual Communication Design Award 2016–2017

 • Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością
  Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością

  Z przyjemnością informujemy, że prowadzone w naszym Instytucie studia I stopnia z zakresu zarządzania kulturą i mediami zostały odznaczone certyfikatem jakości „Studia z Przyszłością”

 • Oficjalna Publikacja Polikultury 2016
  Oficjalna Publikacja Polikultury 2016

  Już niedługo w bibliotekach i w wersji elektronicznej

Koło Pracy Filozoficznej

Koło Pracy Filozoficznej w Kulturze służyć ma problematyzowaniu i komplikowaniu świata ponad zwykłą miarę, a także wzajemnemu inspirowaniu się książkami, filmami, muzyką, obrazami i działami architektury. Jest przestrzenią wolnej dyskusji; uczy namiętnego spierania się, zadawania niewygodnych pytań i doceniania złożonych, subtelnych a nawet karkołomnych argumentacji.  Otwarte jest dla wszystkich studentów UJ. Spotkania odbywają się w poniedziałki wieczorem, na kampusie albo w miejscach mniej formalnych, po wcześniejszym uzgodnieniu; mają charakter demokratyczny i pełen wzajemnej uważności; zachęcają do twórczych poszukiwań we wszystkich sferach życia.

Opiekunowie naukowi koła:
dr hab. Cezary Woźniak
- dr Piotr Graczyk
- dr Mateusz Falkowski