• Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony
  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony

  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura został nagrodzony w międzynarodowym konkursie projektowym A’ Design Award and Competition. Pracę wyłoniono spośród kilku tysięcy nadesłanych zgłoszeń w kategorii A’ Graphics and Visual Communication Design Award 2016–2017

 • Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością
  Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością

  Z przyjemnością informujemy, że prowadzone w naszym Instytucie studia I stopnia z zakresu zarządzania kulturą i mediami zostały odznaczone certyfikatem jakości „Studia z Przyszłością”

 • Oficjalna Publikacja Polikultury 2016
  Oficjalna Publikacja Polikultury 2016

  Już niedługo w bibliotekach i w wersji elektronicznej


Stowarzyszenie Prawy Do Lewego jest oficjalnie działającym w Polsce stowarzyszeniem, które od 7 listopada 2016 roku posiada wpis do Krajowego Rejestru Sądowego z numerem KRS 0000644699. Celami statutowymi Stowarzyszenia jest “przeciwdziałanie stereotypom oraz budowanie szacunku i współpracy między różnymi grupami społecznymi poprzez działalność edukacyjną, kulturalną oraz inne formy działalności. “
Przystanek Student to telewizja internetowa tworzona przez studentów z myślą o rozwijaniu własnych zainteresowań i zdobywaniu dziennikarskiego doświadczenia. Projekt ten tworzą ludzie zafascynowani nie tylko pracą dziennikarza, lecz również operatorką, montażem, grafiką czy public relations. Bycie częścią redakcji Przystanku Student jest szansą na tworzenie materiałów dziennikarskich z pomocą doświadczonych osób.

 

All In UJ to najprężniej działające stowarzyszenie studenckie działające przy Uniwersytetcie Jagiellońskim, które już piąty rok zmienia studencką rzeczywistość Krakowa. Nasze działania są skupione wokół czterech filarów: Nauki, Imprezy, Kultury oraz Sportu. Tworzona przez nas oferta skierowana jest przede wszystkim do studentów, ale także do wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic.
UJOT FM jest radiem internetowym Uniwersytetu Jagiellońskiego, tworzonym przez ponad 100 studentów, które rozpoczęło transmisję 4 maja 2015 roku. W ramówce radia znajdują się przeróżne audycje, aby każdy słuchacz mógł znaleźć coś dla siebie. Poza najświeższymi informacjami z Krakowa, Polski i całego świata, prezentowane są również audycje autorskie, poświęcone zarówno zagadnieniom naukowym, rozrywkowym, politycznym, jak i sportowym.