• Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony
  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony

  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura został nagrodzony w międzynarodowym konkursie projektowym A’ Design Award and Competition. Pracę wyłoniono spośród kilku tysięcy nadesłanych zgłoszeń w kategorii A’ Graphics and Visual Communication Design Award 2016–2017

 • Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością
  Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością

  Z przyjemnością informujemy, że prowadzone w naszym Instytucie studia I stopnia z zakresu zarządzania kulturą i mediami zostały odznaczone certyfikatem jakości „Studia z Przyszłością”

 • Oficjalna Publikacja Polikultury 2016
  Oficjalna Publikacja Polikultury 2016

  Już niedługo w bibliotekach i w wersji elektronicznej

All in UJ

Stowarzyszenie All In UJ, studenci aktywni w działaniu

All In UJ to najprężniej działające stowarzyszenie studenckie działające przy Uniwersytetcie Jagiellońskim, które już piąty rok zmienia studencką rzeczywistość Krakowa. Nasze działania są skupione wokół czterech filarów: Nauki, Imprezy, Kultury oraz Sportu. Tworzona przez nas oferta skierowana jest przede wszystkim do studentów, ale także do wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic. Realizujemy własne, autorskie projekty, takie jak m.in. Maraton Teatralny, All In Walks (podczas którego wraz z przewodnikiem poznajemy najciekawsze miejsca Krakowa), All In UJ on Tour (organizujemy spotkania podróżnicze, a także wycieczki), All In Talks (panele dyskusyjne), All In Fashion (panele dyskusyjne, swapy ubraniowe). Corocznie przed Bożym Narodzeniem organizujemy także Charytatywą Świętą Wojnę, podczas której na boisku spotykają się drużyny UJ i AGH. Naszym flagowym wydarzeniem jest Salon All In UJ, na którym gościliśmy już m.in. Jerzego Stuhra, Andrzeja Wajdę, Dawida Podsiadło czy Krzysztofa Gonciarza. W czerwcu 2016 r. nasz cykl Jagiellońskie Wieczory Filmowe zwyciężył w konkursie Studencki Projekt Roku. Ważnym aspektem naszej działalności jest współpraca z większością instytucji kultury Krakowa, dzięki którym studenci mogą nabywać np. bilety teatralne w znacznie niższych cenach. Stowarzyszenie posiada również własną redakcję piszącą na portalu www.allinu.pl oraz media team, który uwiecznia na zdjęciach oraz w materiałach video odbywające się w Krakowie wydarzenia. All In UJ to przede wszystkim zgrany zespół studentów, dla których aktywność, zaangażowanie, współpraca i samorealizacja stoją na pierwszym miejscu. Rekrutacja odbywa się dwa razy do roku, na wiosnę i jesień.

„Myślisz pod prąd”? Dołącz do nas!
Więcej informacji na temat rektutacji: https://www.facebook.com/events/1200152930103612/

logoallinuj.png