• Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony
  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony

  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura został nagrodzony w międzynarodowym konkursie projektowym A’ Design Award and Competition. Pracę wyłoniono spośród kilku tysięcy nadesłanych zgłoszeń w kategorii A’ Graphics and Visual Communication Design Award 2016–2017

 • Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością
  Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością

  Z przyjemnością informujemy, że prowadzone w naszym Instytucie studia I stopnia z zakresu zarządzania kulturą i mediami zostały odznaczone certyfikatem jakości „Studia z Przyszłością”

 • Oficjalna Publikacja Polikultury 2016
  Oficjalna Publikacja Polikultury 2016

  Już niedługo w bibliotekach i w wersji elektronicznej

Przystanek Student

Przystanek Student to telewizja internetowa tworzona przez studentów z myślą o rozwijaniu własnych zainteresowań i zdobywaniu dziennikarskiego doświadczenia. Projekt ten tworzą ludzie zafascynowani nie tylko pracą dziennikarza, lecz również operatorką, montażem, grafiką czy public relations. Bycie częścią redakcji Przystanku Student jest szansą na tworzenie materiałów dziennikarskich z pomocą doświadczonych osób. To również odkrywanie swoich pasji i talentów oraz wykorzystywanie ich do realizacji własnych pomysłów. Celem istnienia tego projektu jest przygotowywanie profesjonalnych materiałów oraz dzielenie się swoją pracą z innymi. Redakcja Przystanku Student mieści się na terenie WZiKS, lecz zrzesza w swoim działaniu osoby z różnych wydziałów i kierunków. Do Przystanku Student może dołączyć każda osoba z pomysłem na siebie i pasją do dziennikarstwa. Co roku organizowany jest casting, ale zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu przez cały rok. Liczy się zaangażowanie we wspólne tworzenie telewizji.   

Kontakt:
przystanekstudent.uj@gmail.com