• Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony
  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura nagrodzony

  Projekt identyfikacji piątej edycji festiwalu Polikultura został nagrodzony w międzynarodowym konkursie projektowym A’ Design Award and Competition. Pracę wyłoniono spośród kilku tysięcy nadesłanych zgłoszeń w kategorii A’ Graphics and Visual Communication Design Award 2016–2017

 • Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością
  Kierunek zarządzanie kulturą i mediami - Studia z Przyszłością

  Z przyjemnością informujemy, że prowadzone w naszym Instytucie studia I stopnia z zakresu zarządzania kulturą i mediami zostały odznaczone certyfikatem jakości „Studia z Przyszłością”

 • Oficjalna Publikacja Polikultury 2016
  Oficjalna Publikacja Polikultury 2016

  Już niedługo w bibliotekach i w wersji elektronicznej

UJOT FM

UJOT FM jest radiem internetowym Uniwersytetu Jagiellońskiego, tworzonym przez ponad 100 studentów, które rozpoczęło transmisję 4 maja 2015 roku. W ramówce radia znajdują się przeróżne audycje, aby każdy słuchacz mógł znaleźć coś dla siebie. Poza najświeższymi informacjami z Krakowa, Polski i całego świata, prezentowane są również audycje autorskie, poświęcone zarówno zagadnieniom naukowym, rozrywkowym, politycznym, jak i sportowym. Radio UJOT FM prezentuje dla swoich słuchaczy najróżniejszą gamę gatunków muzycznych, począwszy od popu, na soczystym rocku kończąc.
W tworzeniu tego radia nieocenioną pomocą było wsparcie władz Uniwersytetu Jagiellońskiego, jego kadry informatycznej, ale również autorów profesjonalnego oprogramowania, techników ogólnopolskich rozgłośni oraz wielu, wielu innych osób. Dzięki nim, choć radio działa, jak na razie, w internecie, to młodzi dziennikarze mają okazję pracować na bardzo profesjonalnych urządzeniach i programach, których nie powstydziłyby się znane rozgłośnie ogólnopolskie.

Nad poziomem audycji UJOT FM czuwa obecnie dwójka niezawodnych reporterów Radia Zet: Marcin Kubat – zdobywca nagrody Grand Press 2001 w kategorii „Reportaż radiowy” oraz Beata Sabała-Zielińska – do 2013 roku zakopiańska korespondentka tej rozgłośni.

Siedziba i redakcja radia UJOT FM mieści się na 1 piętrze Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Ruczaju.
Radia można słuchać na stronie internetowej: http://ujot.fm/ lub w aplikacji moblinej.
16780628_1480594518647415_513895057_n.png